Küldés|Nyomtatás|Megosztani

PÉNZÜGYI SZOLGÁLTATÁS- ÉS BIZTOSÍTÁS KÖZVETÍTŐ

telephely Fót

A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 21 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező AAA AUTO csoport magyarországi leányvállata pénzügyi szolgáltatás- és biztosítás közvetítő munkakörbe munkatársat keres FÓTI telephelyére.

Feladatok:

  • pénzügyi termékek értékesítése;
  • a kapcsolatódó adminisztrációs tevékenység (szerződések) elvégzése;
  • ügyfelekkel és az üzleti partnerekkel tárgyalás lebonyolítása.

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség;
  • értékesítésben szerzett tapasztalat és/vagy értékesítési szemlélet;
  • eredményorientált hozzáállás; jó kommunikációs készség;
  • megbízhatóság, precizitás, stressz tűrő képesség;
  • udvarias fellépés és ápolt külső megjelenés;
  • csapatban való együttműködési képesség;
  • 12 órás munkarend, váltott műszakok és esetenkénti szombati munka vállalása.

  • Előny:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat és/vagy hatósági vizsga megléte;
  • angol nyelv ismerete;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége, továbbképzések;
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
  • kiszámítható munkahely, kiszámítható fizetés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Autocentrum AAA AUTO Kft., 2151 Fót Fehérkő u. 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan mellett).

Nyomja meg az Enter keresni.
06-1-810-0000Hétfő–vasárnap, 8:00–21:00